AKTYWNY

Dane kontaktowe firmy:

Posh Estate

ul. Księcia Józefa Poniatowskiego nr 15/1C, 50-326 Wrocław

tel. +48 793 375 062

www: posh-estate.pl

email:biuro@posh-estate.pl

Posh Estate – to ekskluzywna butikowa agencja nieruchomości, stworzona z myślą o wymagających klientach poszukujących nie tylko domu, ale wyjątkowego miejsca do życia. Nasz zespół, który jest fundamentem naszej działalności, nieustannie się rozwija, by zapewnić najwyższą jakość usług oraz wykazać się zaangażowaniem i profesjonalizmem w każdym elemencie naszej pracy.

Specjalizujemy się w świadczeniu usług pośrednictwa na rynku nieruchomości oraz wsparciu w inwestycjach mieszkaniowych, zawsze z indywidualnym podejściem do każdego klienta. W Posh Estate kluczowe jest bezpośrednie budowanie relacji z klientami oraz podejście pełne dbałości i precyzji do każdej powierzonej nam nieruchomości. Indywidualnie dostosowujemy strategie sprzedażowe i marketingowe, aby idealnie odpowiadały potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów.

Naszym celem jest zapewnienie, aby każdy klient czuł się zaopiekowany i w pełni zadowolony z naszych usług. Dzięki współpracy z wyselekcjonowanymi specjalistami, doradcami i wykonawcami, oferujemy kompleksową obsługę na każdym etapie procesu zakupu, sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. Nasze działania pozwalają klientom zaoszczędzić czas i sprawnie przeprowadzić transakcje.

Szczególnie koncentrujemy się na obsłudze rynku nieruchomości we Wrocławiu i okolicach (do 50 km). Zachęcamy do odwiedzenia zakładki „usługi” na naszej stronie internetowej, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą Posh Estate – gdzie luksus spotyka się z profesjonalizmem.