AKTYWNY

Dane kontaktowe firmy:

LEŻAKOWO Sp. z o.o. Sp. k.

tel. +48 61 29 51 174

www: lezakowo.pl

email: biuro@lezakowo.pl

Innowacyjne Rozwiązania Reklamowe z Drewna – Leżakowo

W Leżakowo specjalizujemy się w produkcji wysokiej klasy drewnianych leżaków reklamowych, parawanów, hamaków oraz szerokiej gamy innych produktów eventowych. Nasza oferta to wynik połączenia pasji do drewna i tekstyliów z innowacyjnymi rozwiązaniami reklamowymi. Dzięki ciągłemu dążeniu do doskonałości i otwartości na nowe pomysły, nieustannie rozszerzamy nasz asortyment o produkty takie jak leżaki, hamaki, parawany, ręczniki, poduszki oraz stoły reklamowe, które mogą być personalizowane za pomocą logotypu firmy klienta.

Nasze flagowe produkty, drewniane leżaki reklamowe, są wykonane z najwyższej jakości drewna bukowego. Ich unikalny design oraz wyraziste kolory gwarantują, że będą one efektownym elementem każdego wydarzenia, idealnie wkomponują się w przestrzenie relaksu lub staną się atrakcyjnym dodatkiem do ogrodu. Oferujemy produkty, które nie tylko wyróżniają się na tle konkurencji, ale również przyczyniają się do kreowania pozytywnego wizerunku marki.

Dlaczego warto wybrać Leżakowo? Ponieważ kładziemy nacisk na kompleksowość naszej oferty. Od projektowania, przez produkcję, aż po druk – wszystko realizujemy wewnątrz naszej firmy, korzystając z elementów najwyższej jakości. Nasze biuro oraz magazyn są wyposażone w najnowocześniejsze technologie, co w połączeniu z profesjonalnym zespołem pozwala nam oferować atrakcyjne warunki współpracy. Nasza pasja do tego, co robimy, oraz zaangażowanie w każdy detal, są gwarancją najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów i usług.

Wyróżnia nas:

  • Własna drukarnia, pozwalająca na realizację niestandardowych zamówień,
  • Polska produkcja potwierdzona certyfikatem Polski Produkt,
  • Szeroki asortyment produktów,
  • Zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów,
  • Posiadane atesty potwierdzające jakość i bezpieczeństwo,
  • Profesjonalne wsparcie graficzne w kreowaniu indywidualnego wizerunku marki.

Promuj swoją markę w nowym, unikalnym stylu z Leżakowo. Odkryj, jak możemy pomóc Ci przyciągnąć uwagę klientów i wykreować trwały, pozytywny obraz Twojej firmy. Zapraszamy do współpracy i odkrycia pełni możliwości, jakie oferuje nasza szeroka gama produktów reklamowych.